Zespół

Pracownicy
Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, tworzymy doświadczony i nakierowany na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów zespół. Połączenie wiedzy oraz kreatywności zatrudnionych umożliwia nam rozwiązać każdy problem natury logistycznej i znaleźć rozwiązanie w przypadku skomplikowanych, nietypowych zleceń. Naszym głównym celem jest szybkie i elastyczne działanie, zgodne potrzebami i wymaganiami Klientów.

Standardy obsługi
Nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o najwyższą jakość wykonywanych usług. Kładziemy nacisk na ciągłe poprawianie jakości obsługi w całym procesie obsługi Klienta, dzięki czemu nasza firma transportowa zyskała uznanie zarówno międzynarodowych koncernów z branży motoryzacyjnej, budowlanej czy spożywczej, jak również krajowych eksporterów.

Założenia
Każdy pracownik jest częścią firmy, wspólnie tworzymy jej jutro. Jesteśmy otwarci na zmiany i działamy z pasją. Stawiamy na ciągły rozwój, wciąż dążąc do doskonałości. Przekonanie, towarzyszące nam od samego początku prowadzenia działalności, że to Klient jest najważniejszy, sprawiło, iż zyskaliśmy status zaufanego partnera, wychodzącego naprzeciw potrzebom kontrahentów.