Transport leków | Stanwex I
Leki

Transport Leków

Firma STANWEX I to wyspecjalizowany operator logistyczny oferujący kompleksowe rozwiązania dla przemysłu farmaceutycznego. Dostarczamy leki dla lecznictwa zamkniętego (szpitale i sanatoria), otwartego (przychodnie i ambulatoria), hurtowni i aptek. Posiadamy certyfikat Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych (DPD), co świadczy o wysokiej jakości obsługi w zakresie transportu leków.

Jak przewozić leki?

Przewóz farmaceutyków wymaga od operatora specjalnego przygotowania. Leki muszą być zabezpieczone przed szkodliwym wpływem wszelkich czynników zewnętrznych, zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Transport leków odbywa się w przedziałach temperaturowych wyznaczonych przez zleceniodawcę. Zakres temperatur jaki możemy zastosować to od -25 stC do +25 stC.

Posiadamy pojazdy z chłodzącymi skrzyniami ładownymi przystosowane do wymagających warunków temperaturowych. Nasze pojazdy z zabudową termiczną wyposażone są w system monitoringu temperatury, co pozwala zagwarantować naszym kontrahentom prawidłowe warunki przewozu farmaceutyków.

Transport leków obejmuje następujący zakres usług:

  • przewóz w wymienionych przedziałach temperaturowych,
  • przewóz przesyłek FTL całopojazdowych,
  • stały monitoring temperatury z rejestracją i wydrukami temperatur,
  • śledzenie trasy transportu,
  • ubezpieczenie towarów w transporcie do kwoty 1.000.000 €.

Oferujemy załadunek i transport gwarantujący pełną identyfikację produktów, nadawcy i odbiorcy. Towar jest w pełni zabezpieczony przed zanieczyszczeniem, uszkodzeniem, przegrzaniem i przemrożeniem oraz skażeniem wzajemnym.

Transport krajowy i międzynarodowy

Jako operator logistyczny wyspecjalizowany m.in. w transporcie leków oferujemy także przewóz międzynarodowy oparty na zasadach importu równoległego na terenie krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wykonujemy też usługi w ramach transportu ekspresowego - realizowane są przez 2 kierowców w celu maksymalnego zredukowania czasu dostawy.