Leki

Transport opon

W firmie STANWEX I przyjmujemy zlecenia na profesjonalny transport o charakterze krajowym i międzynarodowym. Jeżeli prowadzicie Państwo firmę handlową bądź usługową i jesteście zainteresowani sprowadzeniem używanego lub nowego ogumienia w dużej ilości, zdecydujcie się na współpracę z naszą firmą. Posiadamy odpowiednio przygotowaną flotę i zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy szybko i sprawnie zrealizują zlecenie. Nasza flota jest pod stałą kontrolą systemów GPS, dzięki czemu możemy śledzić trasę oraz czas pracy każdego z kierowców. To gwarancja bezpieczeństwa dla naszych pracowników i Klientów.

Profesjonalne systemy

Na terenie Unii Europejskiej obowiązują specjalne przepisy w zakresie transportu opon. W swojej flocie posiadamy naczepy wyposażone w CERTYFIKAT XL, który umożliwia bezpieczny załadunek opon aż po sam dach. Ogumienie w specjalnie dostosowanej naczepie można przewozić bez obawy o powstanie gabarytu na naczepie.

Cechy naczep z CERTYFIKATEM XL to:

  • wytrzymałe kłonice,
  • aluminiowe listwy,
  • pasy zabezpieczające,
  • lekka zabudowa naczepy.

Elementy aluminiowe są wytrzymałe, ale nie zwiększają niepotrzebnie ciężaru własnego samej naczepy. Dzięki nim uzyskujemy wysoką stabilność załadunku ogumienia, nie ryzykując odkształceń na plandece. Decydując się na profesjonalny przewóz towaru tego rodzaju nie ryzykujemy kary za niedostosowanie się do obowiązujących przepisów.

Zaufanie branży motoryzacyjnej

Dzięki licznym certyfikatom, licencjom i zezwoleniom potwierdzającym najwyższą jakość obsługi oraz inwestycjom w rozwój naszych pracowników i floty, firma STANWEX I cieszy się uznaniem wśród międzynarodowych koncernów z branży motoryzacyjnej.